M-PRO Sound Production & CECA

18.01.2024 – Ромски бал За настапот на најголемата фолк ѕвезда на балканот испорачавме L-Acoustics премиум класа мониторинг.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *